poniedziałek, 21 października 2013

Czy wiesz, że.. KONKURS?!

No właśnie.. wiecie? Przesiadując dziś nad cieplutką herbatką i malując nowe torby wpadłyśmy dziś z Anią na pomysł zorganizowania konkursu. 

Zacznę może od początku.. Gdy ostatnio zaopatrzyłyśmy się w nowe farby do tkanin wzięłyśmy się za realizację nowej serii toreb pt.: "Czy wiesz, że..". Pierwsza z nich- torba z Salvadorem Dali poszła już w świat. Zachęcone tym faktem namalowałyśmy kilka kolejnych. Tak oto powstała kolekcja 5ciu toreb, które pokażemy Wam w najbliższych dniach. 

Nie mamy jednak dość! Uważamy, że motyw 'czy wiesz, że..' jest motywem wdzięcznym i.. można go ciągnąć bez końca. Postanowiłyśmy więc, zorganizować, konkurs, w którym główną nagrodą będzie torba, którą wykonamy dla kogoś w Was, wd. Waszego autorskiego pomysłu. Nagrodami pocieszenia będą również bony zniżkowe, a każda osoba, która weźmie udział w konkursie otrzyma jednorazowo 10% zniżki na torby, do wykorzystania do końca roku!


Waszym zadaniem jest:
1. zostać obserwatorem bloga (dla osób posiadających blogi)
2. umieścić na pasku bocznym baner, z odnośnikiem do naszego bloga
3. polubić naszego fanpaga na facebooku 
4. udostępnić publicznie post mówiący o konkursie
5. pozostawić pod tym postem komentarz z Waszym pomysłem na torbę "Czy wiesz, że.." (który później zrealizujemy), oraz adresem mailowym. 

Punkty 1 i 2 są obowiązkowe dla właścicieli aktywnych blogów, punkty 3 i 4 są dodatkowe (aczkolwiek będzie nam bardzo miło! :)) 
I odwrotnie dla facebookowiczów: obowiązkowe są punkty 3 i 4. ;)
Punkt 5 jest obowiązkowy dla każdego!
Termin: 20 listopada!
Konkurs będzie ważny jeżeli weźmie w nim udział min. 10 osób! 

Zapraszamy wszystkich!
Oto mini-banerek i kilka zdjęć z pracowni!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz